«  Квітень 2012  »
    Випуск №6 Слово про колегу
               Шкільна електронна газета

Слово про колегу

Коли Бог дарував  людині слово, то обумовив, що воно має бути добрим, щирим, теплим і доброзичливим.  Таке слово здатне підтримати, окрилити, зігріти серце у незгодах і висловити найщиріші почуття до близької людини. І саме такі слова народжуються у моєму серці, коли розповідаю про чудову, життєрадісну, щиру, умілу, працелюбну і талановиту колегу – вчителя початкових класів, етики, заступника директора з виховної роботи Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Станко Ганну Степанівну.

Ганна Степанівна працює у рідній школі з 2001 року. Здавалося б, не такий уже й великий термін. Однак ці роки стали періодом професійного самовизначення, саморозвитку і самовдосконалення вчительки. Робота у початкових класах, а з 2006 року – викладання етики у 5-6 класах сприяли зростанню самоосвітнього рівня, удосконаленню педагогічної майстерності, а також реалізації  неоціненного морального потенціалу людини, жінки, товариша, колеги. Працюючи над вирішенням методичної проблеми «Формування світоглядних позицій в учнів на уроках етики через стійку систему мотивації», вчителька сприяє формуванню кращих рис людини і громадянина у своїх учнів, одночасно долаючи власний шлях до вершин досконалості. Про це свідчить і її відповідальне ставлення до виконання обов’язків заступника директора з виховної роботи, і небайдужість до справ колег-педагогів, і постійний професійний неспокій, і креативність у прийнятті рішень, і щирість, і толерантність у ставленні до всіх людей навколо. Наполеглива праця дає високі результати: зростає результативність педагогічної діяльності, підвищується інтерес учнів до навчання, збільшується кількість зацікавлених і небайдужих. Особливо успішним для Ганни Степанівни став 2011-2012 н.р.: перемога у районному та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Етика» презентувала  значне вдосконалення фахової майстерності, перспективність та актуальність досвіду, високий рівень педагогічної майстерності талановитого педагога.

Ганна Степанівна достойно представила Закарпаття на Заключному етапі Всеукаїнського конкурсу "Вчитель року - 2012".

Категория: Шкільна газета "Карпатська зірка" | Просмотров: 3006 | Добавил: bilkishkola | Рейтинг: 0.0/0