«  Квітень 2012  »
    Головна » 2012 » Квітень » 9 » Семінар керівників районних методичних об'єднань вчителів-предметників
    Семінар керівників районних методичних об'єднань вчителів-предметників
    23 березня у школі відбувся семінар керівників районних методичних об'єднань вчителів-предметників. У рамках семінару презентувала свою роботу Школа педагогічної майстерності, якою керує заступник директора з НР Котич Ріта Ігорівна. Фокус-групи у складі Школи педагогічної майстерності представили присутнім результати дослідницької діяльності з вибраних проблем методичної роботи.

Спонукальна фокус-група (Кельбас О.І., Палаташ І.П.,        Проектувальна фокус-група (Гаврилик В.О., Зовдун Т.М.,
            Горзов О.С., Савко З.Ю., Зейкан Т.В., Бажів О.Т.)                           Пилипко М.М., Кудло О.О., Улинець В.В.)

Інтеграційна фокус-група (Дубровська Л.Ю., Дешко Л.І.,     Диференціальна фокус-група (Панющик М.С., Горзов Г.І.,
               Барзун Л.І., Михайлочко М.П., Поляк Л.Ф.)                                     Штефаньо С.П., Ерделі О.Д., Станко В.Я.)

Представлення результатів проекту
     "Сонце на весну - млинець на сковороду"

Психологічний супровід здійснювала
    практичний психолог - Жупанин Е.О.

Майстер-клас від переможця обласного                Відгуки гостей про семінар озвучили
                           етапу Всеукраїнського конкурсу                       керівник методкабінету Келемен М.Ю.
                         "Учитель року" у номінації "Етика"                       і заст. начальника відділу освіти
                                            Станко Г.С.                                                                 Андрішко А.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 1332 | Добавил: bilkishkola | Рейтинг: 0.0/0