Субота
«  Листопад 2015  »
    Головна » 2015 » Листопад » 2 » Інтерактивні технології в навчанні
    Інтерактивні технології в навчанні

У вівторок, 27.10.2015р. в школі пройшов майстер-клас "Можливості інтерактивної дошки Intech 76M. Використання інтерактивних технологій у навчанні", який провів вчитель-методист Якима І.І.. Вчителі школи  побачили, які можливості в навчанні надає інтерактивна дошка.

Відомо, що на інтерактивній дошці можна робити все те саме, що і на звичайному комп’ютері: набирати, редагувати, форматувати та зберігати текст, показувати слайди і фільми. Достатньо лише торкнутися поверхні дошки, щоб відкрити потрібний файл з документом, що використовується. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє працювати з текстами та об’єктами, аудіо- і відеоматеріалами, Інтернет-ресурсами. Інтерактивна дошка значно розширює можливості подання навчальної інформації і дозволяє підсилити мотивацію  учнів. Застосування мультимедіа технологій (кольору, графіки, звуку та сучасних засобів відеотехніки) дозволяє моделювати різні ситуації, активізувати пізнавальну діяльність учнів і підсилювати засвоєння матеріалу. Так, системи інтерактивної графіки та анімації дозволяють у процесі аналізу зображень управляти їх змістом, формою, розмірами, кольором та іншими параметрами для досягнення найбільшої наочності.

Вчителі ознайомилися з інтерактивними додатками, створеними за допомого сервісу LearningApps.

Зокрема були продемонстровані такі типи інтерактивних завдань:

- компоненти ПК (сортування картинок);

- пристрої введення-виведення (класифікація);

- для чого потрібні діаграми (заповнити пропуски);

- одиниці вимірювання інформації (розставити по порядку);

- сервіси Веб-2.0 (пазл Угадай-ка);

- комп’ютер –hardvare (знайти пару);

- зареєстровані типи даних( таблиця відповідностей);

- виправ помилки в назвах пристроїв (виділити слова);

- антивірусні програми (кросворд);

- знайди пари пристроїв ( парочки);

- правильні та неправильні дроби (вікторина);

- покоління ЕОМ (хто хоче стати мільйонером);

- вовк, коза і капуста (хронологічна лінійка)

-знайди пропущену букву (заповнити пропуски)

Наявність лише однієї дошки в такій великій школі, як наша, не дозволить всім вчителям застосувати її в навчальному процесі, але найбільш активні вчителі зможуть реалізувати свої ідеї - для цього один день в тижні комп'ютерний клас надається в розпорядження вчителям-предметникам.

-

Категория: Новини школи | Просмотров: 1987 | Добавил: bilkishkola | Рейтинг: 0.0/0