«  Січень 2010  »
    Головна » 2010 » Січень » 14 » Всеукраїнський семінар з трудового навчання
    Всеукраїнський семінар з трудового навчання

7 жовтня 2009 року на базі нашої школи пройшов Всеукраїнський семінар методистів з трудового навчання.

До  школи завітали представники Міністерства Освіти України, методисти обласних інститутів вдосконалення вчителів, керівництво Іршавського р-ну, районного відділу освіти.

Гостям з України була представлена виставка робіт з трудового навчання учнів Іршавського району.

Відкритий урок-проект у 8-му класі на тему "Смакує воно всім і користь є у нім" провела старший вчитель Гаврилик Віра Олександрівна.

Учні підготували повідомлення про різні види м'яса, страв з нього та особливості національних кухонь світу. Потім на кухні,  обладнаній в кабінеті трудового навчання, вони поділившись на групи, виконували практичні завдання - приготування страв з м'яса.

За їх роботою з цікавістю спостерігали представники Міністерства Освіти та інші гості

Результати роботи учнів вразили всіх присутніх - будь-який заклад харчування може включити приготовані учнями страви до свого меню.

На захисті своїх робіт учні дали характеристики стравам які готували, розповіли про технологію їхнього приготування

На своєму уроці Гаврилик Віра Олександрівна з допомогою вчителя інформатики Якима Івана Івановича використала нові інформаційні технології .

Після відкритого уроку завуч школи Котич Ріта Ігорівна виступила з доповіддю на тему "Роль проектних технологій в навчальному процесі школи"

Все пройшло на високому методичному рівні, гості, вчителі,учні школи отримали величезне задоволення від цього заходу.

Категория: Новини школи | Просмотров: 2248 | Добавил: bilkishkola | Рейтинг: 3.8/4