Головна » Статьи » Методична допомога вчителям » Розробки уроків

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментаріям · Переглядам
    Бінарний урок з української мови та природознавства у 4-ому класі

Тема. Числівник як частина мови.
              Сонячна система.
    Розробки уроків | Просмотров: 2064 | Author: Станко Ганна Степанівна | Добавил: bilkishkola | Дата: 13.02.2013 | Комментарии (0)

Тема. Яка роль моралі  і права в демократичному суспільстві
    Мета:  навчальна – навчити  учнів пояснювати поняття «закон», «рівноправність всіх перед законом», висловлювати своє судження  про зв’язок моралі   та законів;
    розвивальна – розвивати вміння учнів висловлювати і аргументувати власні думки;
    виховна – виховувати активну громадянську позицію, повагу до прав людей та готовність виконувати обов’язки, формувати світоглядні позиції через стійку систему мотивації.

Розробки уроків | Просмотров: 8536 | Author: Станко Ганна Степанівна | Добавил: bilkishkola | Дата: 05.04.2012 | Комментарии (0)

Назва предмету, клас:

Алгебра,  9 клас

Якима Іван Іванович

вчитель вищої кваліфікаційної категорії,

старший вчитель

Учбова тема:     Елементи прикладної математики.

Тема уроку:       Прикладні задачі та їх математичні моделі.

Математичне моделювання.

Мета уроку:

1.     Дати поняття про моделювання та створення математичних моделей.

2.     Навчити створювати адекватні математичні моделі реальних ситуацій.

3.     Створити умови для освоєння технології дослідницької  діяльності.

4.     Продовжити розвиток умінь і навиків роботи з комп’ютером, висловлювати своєю думку.

5.     Формувати культуру роботи в групах, взаємодії і співпраці з іншими людьми.

Розробки уроків | Просмотров: 14202 | Author: Якима Іван Іванович | Добавил: bilkishkola | Дата: 27.03.2009 | Комментарии (0)

Ріка історії поважно тече через роки і віки, змінюються типи суспільства, народи, економічні та культурні умови їх розвитку, однак незмінним в усі часи залишається роль учителя, яку дуже глибоко визначив М.Реріх, а саме: «…створити нову уяву і звільнити приховані сили людства». Однак всі ми розуміємо, що дати вихованцям нову уяву може тільки той учитель, який сам володіє розширеною свідомістю, має передовий світогляд, є взірцем високої духовності і найвищих моральних цінностей.

Без перебільшення можна сказати, що саме такі педагоги працюють у Білківській ЗОШ І – ІІІ ст. №1 – творчі, ініціативні, свідомі свого високого покликання.  Інакше і бути не може, адже с.Білки Іршавського району – батьківщина таких відомих людей як силач Фірцак-Кротон, педагог, фольклорист та етнограф Петро Світлик, народний артист України Степан Гіга, репресований тоталітарним режимом єпископ Петро Орос і багато інших. Через Білки проходили життєві шляхи багатьох видатних людей, що вписали не одну яскраву сторінку в історію України і Закарпаття зокрема.

Розробки уроків | Просмотров: 2875 | Author: Ріта Ігорівна Котич | Добавил: bilkishkola | Дата: 27.03.2009 | Комментарии (0)

М.Ю.Келемен
    "Подвижник з боржавської долини"
      Скромне місце серед талантів посідає наш земляк - видатний закарпатський народний вчитель, фольклорист, етнограф, самодіяльний композитор Петро Михайлович Світлик. Він зумів піднятися до вершин загальнолюдської культури і стати гордістю свого краю, своєї держави, своєї нації.
    Розробки уроків | Просмотров: 8748 | Author: Келемен Марія Юріївна | Добавил: bilkishkola | Дата: 24.02.2008 | Комментарии (0)